Poker gra

  1. Maszyny Hazardowe Z Bonusem Na Start: Cieszymy się, że możemy współpracować ze Skatelogic i dalej wzmacniać naszą ofertę w Aspire Global, dodając jednego z najszybciej rozwijających się twórców gier w 2023 roku.
  2. Najlepszy Kasyna Gra Online - Posiadanie tej wiedzy pozwoli Ci również pojechać na ratunek przyjaciołom, którzy mogą rozwijać nawyk hazardowy.
  3. Jak Zwiększyć Szanse Wygrania W Lotto: Nie oferujesz pewnych odpowiedzi lub nie wiesz, o co pytasz.

Zarabianie na algorytmach kasyno

Gry Hazardowe Przepisy
Ponieważ hazard jest tak tabu w Chinach, wczasowicze uruchomić do sal hazardowych w oczekiwaniu złagodzić ich ciekawość, i często wydają dość duże.
Jaka Jest Szansa Wygranej W Lotto
Istnieje więcej niż kilka opcji w zakresie gier blackjack i ruletka, każdy z własnym spin jedyny w swoim rodzaju.
W przypadku bardziej pilnych spraw, dzwonienie do Zespołu Obsługi Klienta jest najlepszym rozwiązaniem.

Nowe automaty online za pieniadze 2023

Bonusy Bez Wymaganego Depozytu W Kasynie
Symbole Finn i Swirly Spin znajdują się od lewego dolnego rogu do środka.
Wirtualny Blackjack Jak Grać
Chociaż ponownie nie ma nic złego lub niebezpiecznego w tej metodzie, niektórzy gracze mogą mieć wątpliwości.
Maszyny Hazardowe Do Wygrywania Sztuczek

NIE MUSISZ ROZUMIEĆ – fotografia i rzeźba

niemusisz-100x70-20220919

Zapraszamy na wernisaż 23 września o godz. 19.00 do Galerii Sztuki Rozruch w Poznaniu

/ Nie musisz rozumieć /
Niewiedza i brak zrozumienia zjawisk to coś do czego nie chcemy się przyznawać. Instynktownie czujemy, że społeczeństwo wymaga od nas rozumienia. Brak wiedzy, to brak pewności siebie, brak wiedzy to niepewność jutra, brak wiedzy to brak autorytetu, a więc i niższa pozycja społeczna. Nie chcemy nie wiedzieć, nie rozumieć. Tłumaczymy więc sobie świat na swój sposób. W oparciu o nasze ułomne zmysły i niepełną wiedzę tworzymy prawdy subiektywne, prawdziwe tylko dla nas i osób, które do nich przekonamy. Wierzymy w nie, bo w końcu każdy człowiek w coś wierzy. Jedni w teorię ewolucji, inni w to, że Ziemia jest płaska. Wszystko to łączy się z naszym dyskomfortem niewiedzy. Tymczasem prawda obiektywna to taka, która jest niezależna od tego w co wierzymy, niezależna od tego czy ją rozumiemy, czy nie. Wystawa „Nie musisz rozumieć” będzie się koncepcyjnie skupiać na opisanych zjawiskach, które leżą u podstaw postprawd i fake-newsów, a dzieją się we własnych strefach komfortu w często spolaryzowanych strefach społeczeństwa.
Krzysztof Ślachciak

Artyści biorący udział w wystawie:
Katarzyna Łata, Jowita Mormul, Katarzyna Navarra, Katarzyna Kalua Kryńska, Zdzisław Mackiewicz, Zdzisław Orłowski, Piotr Spek, Wojciech Sternak, Robert Pranagal, Krzysztof Ślachciak, Wojciech Beszterda, Tomasz Jędrzejewski, Roman Kosmala, Wiesław Koronowski, Grażyna Szymała-Wołyńska, Norbert Sarnecki, Anna Ilska-Gruchot, Jacek Jagielski, Andrzej Kołodziejczyk, Jarosław Bogucki, Robert Bartel, Szymon Zwoliński, Patrycja Pi Pa Piwosz, Karolina Komasa, Rafał Kotwis, Dawid Szafrański.

Wystawa organizowana jest w ramach współpracy Wielkopolskiego Związku Artystów Rzeźbiarzy, Związku Polskich Artystów Fotografików Okręg Wielkopolski i Jeżyckiego Centrum Kultury.
Kuratorzy: Krzysztof Ślachciak, Tomasz Jędrzejewski

Dodaj komentarz